Univerzálna láska Sviečka

3 hodnotenia

Sviečka univerzálna láska priťahuje a navodzuje romantickú atmosféru. Posilňuje pokoj mier, rovnováhu, duchovnú lásku. Prehlbuje jednotu v rodine a priateľstve.

Dostupnosť Skladom
Kód: 228
8,90 € –20 % 7,12 €
Univerzálna láska Sviečka
3 hodnotenia
Univerzálna láska Sviečka - svetnaramkov.sk
8,90 € –20 %
5,0 3 hodnotenia

Univerzálna láska Sviečka

Každá sviečka je ručne vyrobená. Originálna

Čo viac si priať ako život naplnený láskou. Láska nás povznáša nad všetky obmedzenia a uvádza nás do stavu blaženosti. Sviečka univerzálna láska nám otvára dvere k nášmu srdcu a ukazujú cestu ako žiť v hojnosti, radosti a šťastí ktoré k nám prichádza na krídlach lásky.

Ste unavení zo vzťahov, ktoré zlyhávajú? Chcete do svojho života pritiahnuť niekoho výnimočného? Chcete nájsť osobu, ktorá má ten správny kľúč k odomknutiu pravej lásky vo vašom živote? Ak áno, potom je sviečka univerzálna láska určená práve vám!

Pre väčší účinok odporúčam si v pokoji sadnú, sviečku zapáliť, uvedomiť si zámer, ktorý od sviečky chceš a vnímať energiu, ktorá k tebe bude prúdiť. Použiť ju môžeš aj pri rituáli meditácie alebo jogy, zvýšiš tým účinok samotného procesu. Keď budeš chcieť sviečku zhasnúť, nesfúkaj ju, odfúkol by si z nej všetko čo sviečka nasala. Sviečku zhasni prikrytím nehorľavým predmetom.

Dokonalý darček pre niekoho výnimočného

Sviečka je vyrobená z palmového vosku, celofarebná a bez parfumácie. Sviečka je vhodná na očistenie priestoru aj vlastnej aury, k terapiám, rituálom či k meditáciám.

Sviečka je balená do celofánu a obsahuje popis.

Umiestnite mimo dosahu detí a domácich zvierat. Nenechávajte horiacu sviečku bez dozoru. Umiestnite na tepelne odolný povrch.

Veľkosť sviečky: výška 11 cm, priemer 6 cm

Hmotnosť: 240 g

Doba horenia cca 25 hodín

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: