Čierna ochranná Sviečka

3 hodnotenia

Sviečka čierna ochranná sa často používa pri kúzlach a rituáloch na uzemnenie, ochranu, bezpečnosť, vyhnanie, zapudenie negativity, obranu a veštenie. Použite túto sviečku na odohnanie negatívnej energie a duchov alebo na ochranu seba a priestoru. Čistí auru, uzemňuje a vyrovnáva vašu energiu

Dostupnosť Skladom
Kód: 230/2
8,90 € –20 % 7,12 €
Čierna ochranná Sviečka
3 hodnotenia
Čierna ochranná Sviečka - svetnaramkov.sk
8,90 € –20 %
5,0 3 hodnotenia

Čierna ochranná Sviečka

Každá sviečka je ručne vyrobená. Originálna

Nenechajte sa zmiasť tým, že čierna je spájaná s temnotou a zlom, čierne sviečky pohlcujú negativitu, zvrátia aj kliatby. Používajú sa na ochranu, odpudzenie čiernej mágie a na posilnenie vnútornej sily, odolnosti a sebaovládania. Čierne sviečky môžu byt tiež použité na ponorenie sa hlbšie do podvedomia, preto sú ideálne na meditáciu.

Čierna ochranná sviečka, spútava negatívne energie, ruší vplyv čiernej mágie, ničí negatívne myšlienkové formy, ochrana, uvoľnenie a posilnenie vôle. Používa na vyčistenie priestoru a k ochrane.

Používajte múdro a neškoďte.

Sviečka je vyrobená z palmového vosku, celofarebná a bez parfumácie. Sviečka je vhodná na očistenie priestoru aj vlastnej aury, k terapiám, rituálom či k meditáciám.

Sviečka je balená do celofánu a obsahuje popis.

Umiestnite mimo dosahu detí a domácich zvierat. Nenechávajte horiacu sviečku bez dozoru. Umiestnite na tepelne odolný povrch.

Veľkosť sviečky: výška 11 cm, priemer 6 cm

Hmotnosť: 240 g

Doba horenia cca 25 hodín

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: