Archanjel Uriel Sviečka

3 hodnotenia

Ručne maľovaná sviečka Archanjel Uriel. Uriel dáva do súladu telo, ducha aj dušu. Pomáha nám odpustiť sebe aj druhým. Pomáha nám s novými nápadmi cez božskú inšpiráciu a reálne dokončiť zámer, vďaka jeho pomoci sa tak naše sny stávajú skutkom.

Dostupnosť Skladom
Kód: 78/4
9 € –20 % 7,20 €
Archanjel Uriel Sviečka
3 hodnotenia
Archanjel Uriel Sviečka - svetnaramkov.sk
9 € –20 %
5,0 3 hodnotenia

Archanjel Uriel Sviečka

Každá sviečka je ručne vyrobená. Originálna

Archanjel Uriel je jedným zo štyroch hlavných archanjelov, ktorí od nepamäti pomáhajú ľudstvu. Meno "Uriel" znamená "Božie svetlo" alebo "Boží oheň". Archanjel Uriel prináša svetlo do tmy, podáva pomocnú ruku všetkým, ktorí necítia dostatok inšpirácie, energie a síl, aby čelili životným situáciám a problémom, všetkým, ktorí trpia nedostatkom viery a beznádejí. Archanjel Uriel dokáže aj z tej najmenšej iskierky vykresať plameň jasného svetla. Ak je vyzvaný a požiadaný, vnesie svetlo do každej nejasnej či akejkoľvek ťažkej situácie, posvieti aj do tých najtemnejších zákutí ľudskej mysle i duše. 

Archanjel Uriel nás učí, ako sa pozdvihnúť nad hmotu a vyzýva nás, aby sme prešli svojou vlastnou temnotou a našli v nej svoje vlastné svetlo. Uriel varoval Noema pred blížiacou sa potopou.

 Archanjel Uriel - BOH JE SVETLO

Farba aury: Svetlo žltá

Tvorivá sila, vnútorný pokoj, mier a kľud.

Sviečka je vyrobená z palmového vosku, celofarebná a bez parfumácie. Sviečka je vhodná na očistenie priestoru aj vlastnej aury, k terapiám, rituálom či k meditáciám.

Sviečka je balená do celofánu a obsahuje popis.

Umiestnite mimo dosahu detí a domácich zvierat. Nenechávajte horiacu sviečku bez dozoru. Umiestnite na tepelne odolný povrch.

Veľkosť sviečky: výška 11 cm, priemer 6 cm

Hmotnosť: 240 g

Doba horenia cca 25 hodín

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: