Archanjel Rafael Sviečka

3 hodnotenia

Ručne maľovaná sviečka Archanjel Rafael. Rafael harmonizuje telo, dušu, aj všetko okolo nás. Vyrovnáva následky stresu, napätia a vyčerpania. Okrem iného pôsobí najmä na našu 4. srdcovú čakru.

Dostupnosť Skladom
Kód: 78/3
9 € –20 % 7,20 €
Archanjel Rafael Sviečka
3 hodnotenia
Archanjel Rafael Sviečka - svetnaramkov.sk
9 € –20 %
5,0 3 hodnotenia

Archanjel Rafael Sviečka

Každá sviečka je ručne vyrobená. Originálna

Archanjel Rafael je žiariacim liečiteľom, je patrónom všetkých lekárov, liečiteľov, ošetrovateľov a zdravotníkov. Meno Rafael znamená „Boh uzdravuje“. V najstarších náukách je archanjel Rafael často stotožňovaný s bohom Merkúrom.

Archanjel Rafael je vyhľadávaný pre svoju schopnosť napomáhať vyliečeniu všetkých chorôb, neduhov a energetických blokov na duchu, v mysli aj v tele človeka. Keď sa necítiš byť úplne zdravý, cítiš sa zablokovaný alebo je choré tvoje telo, požiadaj o jeho pomoc. Archanjel Rafael prinesie liečivú, životodárnu silu božského pokoja a mieru, ktorá je potrebná na to, aby si sa uzdravil, prinesie Ti informácie, inšpiráciu a radu, na koho sa môžeš obrátiť, alebo pripraví situáciu, ktorá povedie k Tvojmu uzdraveniu. Predaj mu svoje problémy, svoje myšlienky a emócie, ktoré ťa ťažia, odovzdaj mu svoje bremeno, a výrazne sa ti uľaví.

Archanjel Rafael - TEN, KTORÝ LIEČI

Farba aury: Smaragdová zelená

Patrón cestovateľov, pomáha začínajúcim liečiteľom.

Sviečka je vyrobená z palmového vosku, celofarebná a bez parfumácie. Sviečka je vhodná na očistenie priestoru aj vlastnej aury, k terapiám, rituálom či k meditáciám.

Sviečka je balená do celofánu a obsahuje popis.

Umiestnite mimo dosahu detí a domácich zvierat. Nenechávajte horiacu sviečku bez dozoru. Umiestnite na tepelne odolný povrch.

Veľkosť sviečky: výška 11 cm, priemer 6 cm

Hmotnosť: 240 g

Doba horenia cca 25 hodín

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: