Archanjel Michael Sviečka

3 hodnotenia

Ručne maľovaná sviečka Archanjel Michael. Michael ochranca, ktorý dodáva vnútornú silu, chráni pred negatívnou energiou, čistí všetko okolo, energia v priestoroch aj v našej aure, pomáha uvoľniť karmické bloky a odstrániť naše obavy.

Dostupnosť Skladom
Kód: 78/1
9 € –20 % 7,20 €
Archanjel Michael Sviečka
3 hodnotenia
Archanjel Michael Sviečka - svetnaramkov.sk
9 € –20 %
Našu predajňu nájdete v Žiline na Národnej 11
Navštívte nás
Našu predajňu nájdete v Žiline na Národnej 11
Overený obchod
Overený obchod
Už 11 rokov sme s vami. 25 000+ spokojných zákazníkov
5,0 3 hodnotenia

Archanjel Michael Sviečka

Každá sviečka je ručne vyrobená. Originálna

Meno Michael znamená v preklade "Ten, ktorý sa podobá Bohu" - je teda dokonalým odrazom božskej, ak chcete vesmírnej dokonalosti. Atribúty archanjela Michaela sú váhy, symbol spravodlivosti a meč, ktorým likviduje temnotu a všetky nízke energie. Pred Michaelom sa nič neschová, svojim spravodlivým bystrým zrakom vidí všetkým až do hĺbky duše. Jeho farbami sú farby ohňa a tiež modrá, farba jasného myslenia. Zobrazovaný býva v žiariacom brnení s mečom, niekedy aj s váhami v druhej ruke. Témy, s ktorými nám archanjel Michael pomáha sú: ego, strach, karma a viera.

Archanjel Michael nám pomáha opustiť naše egoistické postoje, vedúce ku konfliktom, strach a staré a nefunkčné vzorce myslenia a konania. Svojím svetelným mečom nám pomáha tieto vzorce rozpustiť, aby sme mohli čerpať energiu a silu z Božskej jednoty, ktoré sme prirodzenou súčasťou. Archanjel Michael nás učí, ako sa duchovne očistiť, naladiť sa na energiu Božskej jednoty, a zostať s ňou v spojení, nech sa deje čokoľvek. Prináša nám poznanie, že ak si chceme udržať svoju vlastnú Božskú iskru a ak chceme byť súčasťou Božskej jednoty, musíme dodržiavať určité pravidlá a vesmírne zákony.

Archanjel Michael „ TEN KTORÝ JE AKO BOH"

Farba aury: Zafírovo modrá

Lieči nervozitu a úzkosť, čistí energie, pomáha s napojením behom liečenia.

Sviečka je vyrobená z palmového vosku, celofarebná a bez parfumácie. Sviečka je vhodná na očistenie priestoru aj vlastnej aury, k terapiám, rituálom či k meditáciám.

Sviečka je balená do celofánu a obsahuje popis.

Umiestnite mimo dosahu detí a domácich zvierat. Nenechávajte horiacu sviečku bez dozoru. Umiestnite na tepelne odolný povrch.

Veľkosť sviečky: výška 11 cm, priemer 6 cm

Hmotnosť: 240 g

Doba horenia cca 25 hodín

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: