Archanjel Gabriel Sviečka

3 hodnotenia

Ručne maľovaná sviečka Archanjel Gabriel. Gabriel je často vnímaný ako ochranca rodičov a tých, ktorí sa pokúšajú stať rodičmi, ochranca detí a inšpirácie pre nové začiatky.

Dostupnosť Skladom
Kód: 78
9 € –20 % 7,20 €
Archanjel Gabriel Sviečka
3 hodnotenia
Archanjel Gabriel Sviečka - svetnaramkov.sk
9 € –20 %
5,0 3 hodnotenia

Archanjel Gabriel sviečka

Každá sviečka je ručne vyrobená. Originálna

Meno archanjela Gabriela v preklade znamená „Božia sila“. Tento archanjel sa vyskytuje v každom náboženstve. Gabriel je ten, kto prináša správy od Boha. Za jeho atribút je pokladaný oheň (očisťujúce), zlato, striebro, mesiac a ľalia (symbol čistoty). Gabriel je anjelom, ktorý priniesol správu Márii, že sa im narodí syn.

Archanjel tvorivosti, ktorý pomáha presadiť sa pri tvorivom vyjadrení (umenie, kresba, písanie, spev), posilňuje našu kreativitu, dodáva odvahu pri životných zmenách, a ukazuje cestu k nájdeniu životného poslania. Odbúrava úzkosť, pomáha v materstve, deťom a uzdraviť naše Vnútorné dieťa.

Privolajte si Archanjela Gabriela kedykoľvek potrebujete uvoľniť moc, silu k transformácii, harmonizácii, očiste, liečbe. Dodá vám lásku, zaistí vašu silu.

Archanjel Gabriel - POSOL BOHOV

Farba aury: svetlo ružová

Pomáha s tehotenstvom a pôrodom. Lieči úzkosť a napomáha tvorivosti

Sviečka je vyrobená palmového vosku, celofarebná a bez parfumácie. Sviečka je vhodná na očistenie priestoru aj vlastnej aury, k terapiám, rituálom či k meditáciám.

Sviečka je balená do celofánu a obsahuje popis.

Umiestnite mimo dosahu detí a domácich zvierat. Nenechávajte horiacu sviečku bez dozoru. Umiestnite na tepelne odolný povrch.

Veľkosť sviečky: výška 11 cm, priemer 6 cm

Hmotnosť: 240 g

Doba horenia cca 25 hodín

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: